Yükleniyor Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Event Views Navigation

Etkinlikler Bul

Mart 2021

Yetişkinlere özel oyun “AMA RUHUMA ASLA” 02 VE 09 Nisan Saat:19:00 da!!!!

Başlangıç Tarihi

Mart 4 @ 08:00 - Haziran 6 @ 23:30
25lira - 35lira

Sahne

Mavi Uçurtma Komedi Tiyatrosu, Ataşehir Atatürk Mh. Meriç Cd. No:26/1 Mozaik Çarşı, Ataşehir
İstanbul, 34758 Türkiye

Açıklama

iki perde den oluşan yetişkin komedisi olan "Ama Ruhuma Asla""Geçmişin tadında , gününüzün ruhunda olan komedisiyle, sizlere çok eğlenceliı bir akşam geçirtecek Harun ve Yeliz, evleneli birkaç yıl olmuş bir çifttir. Fakat bu zaman zarfında aralarında oluşan ufak tefek tartışmalar sonrasında, her iki tarafta kendisinin bu evlilikte daha haklı olduğunu ve karşı tarafın bu evliliğe katkısının, karşı taraftan fazla olduğunu, en çok kendisinin emek verdiğini savunmaktadır. Her ikisi de karşı tarafın kendisini asla anlamadığını iddia etmektedir. Ve bir gün (o gün, bugün olmaktadır) “ keşke sen bir ben olsan, o zaman beni anlarsın” diye atışırlar, bunun için “Allah'a dua edelim, belki seni ben yapar da, beni daha iyi anlarsın” diyerek oturup dua ederler. Oyun gereği, çiftin duaları kabul olur, ruhlarının karşı tarafın bedenine geçtiğini anlamaları ile başlayan oyun, ailenin diğer fertlerinin de eve gelmesi ile içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir.
Seyircisine çok eğlenceli ve komik bir akşam vaaden oyun, iki perdelik bir zaman dilimi bile olsa seyirciyi pandemi psikolojisinden ayırmayı ve sosyal hayatın tadını vermeyi garanti eder. ŞİMDİDEN İYİ SEYİRLER

Detaylar

Nisan ayı : Cumartesileri SAAT: 15:30 da

Başlangıç Tarihi

Mart 4 @ 08:00 - Haziran 4 @ 17:00
25lira

Sahne

Mavi Uçurtma Komedi Tiyatrosu, Ataşehir Atatürk Mh. Meriç Cd. No:26/1 Mozaik Çarşı, Ataşehir
İstanbul, 34758 Türkiye

Açıklama

Çocuk komedisi "Benim Komik Dedem" BAŞLIYOOOOOOR!!!!! Çocuk ve kahkaha,, birbirine yakışan en güzel iki şey ....ikisi bir arada,, Mavi Uçurtma da!!!!!!

Detaylar
+ Etkinlikleri dışa aktar